Voľné pracovné pozície

OBCHODNÝ MANAŽÉR

Hľadáme do nášho kolektívu šikovného kolegu na pozíciu obchodného manažéra pre zastúpenie na slovenskom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore
Obchod, Ekonómia, IT

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) - výhodou​​​​​​​
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax
Výhoda praxe obchod, predaj

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • veľmi dobrá komunikácia a prezentačné schopnosti - vyjednávanie, asertivita, analytické myslenie, príjemné vystupovanie
  • skúsenosť s tvorbou predajných cieľov, prezentácií a ich realizáciou
  • ochota cestovať
  • samostatnosť, kreativita, schopnosť vedieť navrhnúť postup ako dosiahnuť cieľ a výsledky
  • zodpovednosť a zvládanie stresových situácií, flexibilita, empatia a lojalita
  • výhodou základné znalosti alebo záujem o IT
  •  vysoké pracovné nasadenie
tym.png

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí nadväzovanie obchodných vzťahov s potenciálnymi klientmi z oblasti verejnej správy, neziskového a súkromného sektora
  • zostavenie a predloženie ponuky služieb poskytované spoločnosťou URBITECH s.r.o.
  • vedenie a prezentácia obchodných stretnutí
  •  následné udržiavanie vzťahov s obchodnými klientmi
  • monitoring konkurencie, prieskum trhu, analýza konkurenčného prostredia, premietnutie poznatkov do spolupráce s klientmi
  • príprava pravidelných reportov a prezentácia výsledkov
  • aktívne cestovanie po SR

​​​​​​​Zamestnanecké výhody, benefity

  • zázemie a podpora v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  •  férové jednanie a príjemný kolektív
  •  pracovný notebook a telefón
  •  firemný automobil (taktiež pre súkromné účely)
  • stravenky/stravenková karta a ďalšie bonusy
  • nástup možný ihneď alebo podľa dohody
  •  flexibilná pracovná doba, home office
  •  5 týždňov dovolenky i pre zamestnancov do 33 rokov
  •  deň plateného voľna pri svadbe/narodení dieťaťa

Životopisy posielajte na email, ktorý je uvedený dole v kontaktoch

Kontakt
Kontaktná osoba: Bc. Dominika Ševčíková
Tel.: +421951148815
E-mail: urbitech@urbitech.sk