O nás

O nás

Spoločnosť URBITECH s. r .o. pôsobí na Českom a Slovenskom trhu už od roku 2011. Našim cieľom bolo zefektívniť informačné procesy, kedy sme začali vytvárať moderné informačné systémy, ktoré slúžia pre rýchlu a  modernú komunikáciu samosprávy s občanmi a ponúkajú riešenia každodenných agent či už vo vnútri úradu alebo navonok k občanom. 

S odstupom času sme začali vytvárať výkonné komplexné systémy na mieru pre príspevkové organizácie - DDM, školy, sociálne služby - evidenčné systémy, webové stránky. Tomuto typu zákazníkov pomáha firma URBITECH pomocou moderných informačných technológií zefektívňovať prácu zamestnancom a zároveň zlepšovať služby vo vzťahu k rodičom, deťom a ďalším ich klientom.

V rámci zákazníkov sme začali spolupracovať s výrobcami, predajcami, so školiacimi strediskami. Spoločnosť URBITECH tvorí informačné systémy na mieru ako sú skladové systémy, e-shopy, vývoj pokročilých webových riešení, mobilných aplikácií a softvéru na mieru. Tieto biznisové riešenia zjednodušujú prácu, prinášajú prehľad o firemných procesoch a šetria náklady, čo pre klienta znamená zisk  a ušetrí mu tak významne čas vďaka možnostiam moderných technológií, ktoré do jeho podnikania implementujeme.

Všetkým našim zákazníkom poskytuje spoločnosť URBITECH konzultácie a poradenstvo k systémom, službám ktoré im vytvárame a spravujeme. Skúsenosti a vedomosti našich konzultantov, IT technikom, testerov a grafikov sú vám plne k dispozícii. Staneme sa súčasťou Vašich cieľov, ktoré úspešne naplníme. Váš úspech je našou odmenou. 

HODNOTY

PRÍSTUP

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne pretože, Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.


DÔVERA

Dlhodobé vzťahy a dôvera našich klientov, spolupracovníkov a partnerov sú kľúčom       k úspešnej spolupráci.


KOMUNIKÁCIA

O Vašom projekte Vás pravidelne
informujeme a tak svoj projekt máte 
neustále pod kontrolou. 

PROFESIONALITA

Vysoká technická úroveň a
špecializácia nášho tímu sú zárukou,
že je Váš projekt v správnych rukách.

KVALITA

Zárukou kvality našej práce je
dlhoročná prax s bohatými skúsenosťami
na Vašich projektoch.

DYNAMIKA

Vieme sa kedykoľvek prispôsobiť
akýmkoľvek zmenám a nápadom
Vášho projektu.

Naše produkty a služby získali prestížne ocenenie a pozornosť médií

ct.png
dnes.png
T-mobile.png
stiahnut-1.png
stiahnut.png
zlaty-erb.jpeg
akademie-ved-cr.png
chytra-mesta.jpeg
zlaty-urbis.jpeg